• webtitulkafds2.jpg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkabucobox2.jpg
  • webtitulkabucobox1.jpeg
  • FDSUVOD.jpg

b_350_250_1513754_00_images_IMG_0260.jpgMilí návštevníci. Je za nami prvý týždeň, kedy je naša stránka zverejnená online. Zo štatistických údajov vyplýva, že modelom číslo jeden v počte stiahnutí sa jednoznačne stala Frenkyeho "sedmičková" hasičská tatra, snáď nepotrvá dlho, a uvidíme pár kúskov tohto impozantného vozidla zlepených v podaní Vás, našich "minilepičov". Ani my s Frenkyem sme nezaháľali a každý deň postupne nahadzujeme ďalšie modely na stiahnutie. Frenkyemu sa utešene rozrástla hlavne kategória ROAD, ja som pridal pár Actrosov aj Liazky. Zverejnil som voľne aj niektoré staršie limitky, hádam som tým niektorých aj potešil. Chystajú sa pre Vás samozrejme aj nové bonusové modely.

Na prístup ku bonusovým modelom pri splnení zadaných podmienok bude slúžiť prihlasovacie okno, ktoré ste si už určite všetci na pravej strane našej novej stránky všimli. Tento týždeň sa mi podarilo zverejniť pár ďalších členov Minimodel Teamu, zverejňovanie bude samozrejme pokračovať, ľudkovia, ktorí by tiež o sebe chceli napísať a zverejniť pár slov a ešte neposlali Frenkyemu vyplnený dotazník, smelo do toho! 😉

Budeme naozaj radi, ak nám svoje postrehy, pripomienky, návrhy a hlavne 😉  pochvaly napíšete do formulára v kontaktoch.

V tomto článku som hlavne chcel spomenúť a menovať človeka, ktorý je najdôležitejším článkom tohto nášho výtvoru, ktorý tri mesiace nezištne venoval podstatnú časť svojho voľného času, skúseností a vedomostí vytvoreniu našej stránky. Ten sympatický pán na fotke je môj dlhoročný kolega Vilo Spišák spolu s našimi manželkami. Vilo ma občas videl sedieť a kresliť v CorelDRAW model, vtedy poznamenal, že na takéto piplanie a detailovanie by nemal "nervy". On však rovnako vypiplal a vyladil celú našu stránku, za čo mu patrí nie len veľké ďakujem.