• webtitulkabucobox1.jpeg
  • Banner6.jpg
  • FDSUVOD.jpg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkabucobox2.jpg

b_350_250_1513754_0_0_images_headers_logo.png Ahojte priatelia. Naozaj je to neuveriteľné, no prešiel už celý jeden rok, kedy som o takomto čase "esemeskou" Vilovi potvrdil, že nastal deň, kedy zverejníme našu stránku verejne na "webe" online. Tú správu mám stále v mobilnom telefóne, nejako tak na pamiatku. Toto je môj siedmy článok na úvodnej stránke, Vilo nás naučil zverejňovať si svoje modely, Frenkyeho sekcia sa rozšírila o ďalšie dve kategórie, ja som nahral skoro všetky moje hotové modely, Frenky asi tak desatinu svojich plánov, zbierali a zbierajú sa ďalšie podklady, kreslili a kreslia sa ďalšie modely. Návštevnosť stránok máme peknú a niekedy aj z riadne exotických krajín. 

b_350_250_1513754_0_0_cache_shopImageThumbs_550x0_fds-model_road-series_FE3000_FREIGHTLINER_CONWOY_CAR_HAULER_freightliner_conwoy_car_hauler03.jpg

V sekcii Minimodel Tím som ešte stále nestihol dopniť ďalších dvoch členov, ale hádam to do tohtoročného stretnutia stihnem, určite sa posnažím. Plánov je veľa, no čas neúprosne uteká, no určite budeme vo všetkých našich činnostiach pokračovať.

Frenkye si pre Vás k výročiu samozrejme pripravil nové modely, úžasný prepravník, k nemu prívesy a samozrejme aj niečo na naloženie. Všetky verzie Dodge nájdete v sekcii FDS - Road.

Ja mám tiež nachystaný nový model, je to sklápač Liaz SD 29.33, kde si to isté auto môžete postaviť v dvoch verziách, pôvodné z výstavy, alebo už po úpravách vo firme Romana Machalu. To najzaujímavejšie auto od Romana bude nasledovať.

Na záver prajem v mene nášho kolektívu ďalší úspešný rok našej stránke a Vám veľa vydarených prírastkov do zbierok v podobe zlepených Minimodelov napríklad aj FDS či Bucobox.