• Banner6.jpg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkabucobox1.jpeg
  • webtitulkabucobox2.jpg
  • FDSUVOD.jpg

b_350_250_1513754_0_0_images_logoskcz.jpg Ahojte priatelia. Tento týždeň vo štvrtok 18-ho februára sme dosiahli presne tri roky, kedy po dlhých prípravách náš Vilo "odpálil" nový web online. Za tie tri roky sa toho na stránkach udialo naozaj veľa a zároveň to utieklo neskutočne rýchlo. Z pôvodného projektu troch ľudí sa naša stránka aj za pomoci ďalších členov minimodel teamu stala novým online domovom pre rastúci počet minimodelov, ktoré si môžete a stále budete môcť voľne sťahovať a robiť si radosť ich lepením a pridávaním do zbierok. To všetko aj vďaka autorom, ktorí vo svojom voľnom čase tvoria čoraz krajšie minimodely, aj vďaka archívom modelov od už neaktívnych autorov. 

b_350_250_1513754_0_0_images_IMG_1733.jpg

V sekcii Minimodel Tím som mohol k tretiemu výročiu pridať už aj profil nášho Tomáša D., členovia teamu vedia, že bez jeho prvotnej myšlienky a dlhoročnej práce by sme sa nikdy nepoznali a dovolím si tvrdiť, že ľudia z celého sveta by takúto zbierku Minimodelov nikdy nemali možnosť spoznať. Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si jeho obsiahle odpovede na dotazník prečítajte.

Na stránky ďalej pribúdajú postupne modely od Schrouba či Triple M, Frenkye kreslí ďalšie "chuťovky" z rôznych kútov sveta a chystá sa aj zverejňovanie modelov ďalšieho žiadaného archívneho autora.

Pevne verím, že naše úsilie oceňujete a ste spokojní s tým, ako celý tento projekt pokračuje na svojej ceste, ktorá sa určite nekončí.

Na záver prajem v mene nášho kolektívu ďalší úspešný rok našej stránke a Vám veľa vydarených prírastkov do zbierok v podobe zlepených Minimodelov od všetkých autorov na našich stránkach.