• FDSUVOD.jpg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkafds2.jpg
  • webtitulkabucobox2.jpg
  • webtitulkabucobox1.jpeg

b_350_250_1513754_00_images_IMG_1254.jpgAhojte priatelia,

tri mesiace ubehli ako voda. Na stránke sa v pozadí aj navonok skoro stále niečo upravuje, za čo musím opätovne veľmi pekne poďakovať nášmu adminovi Vilovi, ktorého sme s Frenkyem vytiahli aj na pivo a ďalšie plánovanie (foto). Veľké poďakovanie posielam aj Vlastovi Pojmanovi, ktorý nám preložil dva dlhšie texty na anglickej verzii stránky, mne by to trvalo asi ďalšie tri mesiace 😉. Náš elektronický "Minimodel tím" má 18 členov plus my dvaja, ešte stále nám však niektoré mená chýbajú, radi privítame pár riadkov od ľudí, ktorí sa tam nenašli. Frenkye samozrejme postupne nahráva ďalšie svoje modely, ja budem potrebovať pár betatestov.

b_350_250_1513754_00_images_IMG_7469.jpg

Blíži sa nám Minimodel udalosť roka, stretneme sa spolu v malebnom meste Znojmo, v ktorom prebehlo aj stretnutie minuloročné (foto). Ak nás teda chcete stretnúť pokope a naživo, v termíne od 6.6. do 10.6. sa budeme pohybovať niekde okolo znojemskej Hozpody 😉. V sobotu 9.6. sa zúčastníme modelárskej akcie modelbrani . Ak dobre počítam, tak sa takto spolu stretneme už deviaty rok po sebe, čo je myslím si pekná bilancia. Každý rok sa vždy teším na skvelú partiu ľudí, kopu veselých zážitkov, hromadu stále krajších minimodelov a hlavne dokonalý relax. Začínali sme v Dvoře Králove nad Labem, boli sme aj v Prahe, momentálne je to Znojmo a uvidíme nabudúce. Úžasné bolo aj stretnutie "na oplátku" mimo poradia u nás v Prešove, kedy nás milo prekvapil vysoký počet zúčastnených českých Minimodelárov.

Ešte jedno info, mali sme niekoľko dotazov a tak sme sa rozhodli pridať na našu stránku okienko pre možnú finančnú podporu. Ak sa Vám naše snaženie a hlavne Minimodely páčia a máte pocit, že nás chcete v našej práci podporiť a oceniť, budeme radi. Samozrejme na podporovateľov si určite spomenieme nejakým bonusovým modelom.