• webtitulkabucobox2.jpg
  • webtitulkafds1.jpeg
  • webtitulkafds2.jpg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkabucobox1.jpeg
obrazok-k-novinkam-1.png

Prinášame Vám prehľad noviniek na našej web stránke. 

Prvou, asi najväčšou novinkou je, že po niekoľkých rokoch odmlky začal znovu tvoriť autor modelov LBS System a teda už minulý týždeň ste mohli od autora LBS modelov stiahnuť nové modely ako Tatra 809 kolopásový valník, Tatra 813 ťahač podvalníkov, Tatra 815 TPL ťahač lietadiel, Tatra 816 G3 LIWA s hydraulickou rukou, Tatra 815-7 podvozok s pancierovou kabínou či Tatra 815-7 ako vozidlo pyrotechnickej služby Polície ČR.

Autor zároveň upozorňuje, že modely neboli zatiaľ otestované a tak pokiaľ pri lepení nastanú nejaké chyby, pokojne nás kontaktujte a poznatky predáme priamo autorovi.

Tento týždeň od autora modelov LBS system uverejňujeme ďalšie modely, ktoré sa postupne objavia počas týždňa a teda: Tatra 816 10x10 Motovilicha, Tatra 816 8x8 LIWA PETRA - cisterna na palivo, Tatra 813 8x8 Kolos v reedícii, Tatra 816 8x8 LIWA AQUA - cisterna na vodu, Tatra 815-7 4x4 CAS 25 DC MY projekt, Tatra 815-7 8x8 nosič kontajnerov v zelenej a pieskovej farbe a nakoniec príves TATRA FAST II.

Od autora FDS modelov zverejňujeme šesť noviniek v podobe ľahkého úžitkového vozidla Lublin FSC, prvým je dodávka, druhým modelom je van používaný poľskými hasičmi, tretím modelom je Lublin vo variante Vojenskej polície v Poľsku ( Žandarmerie Wojskova), štvrtým modelom je Lublin v sanitnej verzii, piatym modelom je Lublin vo verzii sklápacej nadstavby a posledným modelom je Lublin so skriňovou nadstavbou.

Autor FDS modelov v týchto dňoch dokončil posledný model do adventného kalendára, ktorý bude tento rok zameraný na Rally Paris Dakar.

Aktuálne sa snažíme všetku svoju silu sústrediť na dlhodobú výstavu Minimodelov zameraných na vozidlá Tatra v novom Múzeu nákladných vozidiel Tatra v Kopřivnici.

Držte nám prsty, nech sa to úspešne podarí.