• webtitulkafds2.jpg
  • webtitulkabucobox2.jpg
  • webtitulkafds1.jpeg
  • webtitulkabucobox1.jpeg
  • webtitulkafds3.jpeg
b_350_250_1513754_00_images_articles_obrazok-k-novinkam-3.jpg

Prinášame Vám prehľad noviniek v 14. týždni.

Najprv Vám všetkým chceme zaželať krásne Veľkonočné sviatky plné pohody a pokoja.

Autor Bucobox si pre Vás pripravil jeden Veľkonočný model v podobe Tatry 815 aj s prívesom údržby ciest.

Autor FDS model si pre Vás pripravil veľkonočný model v podobe Dodge Challenger R/T, ktorý si môžete stiahnuť s Veľkonočnou krabičkou a doplniť si tak sériu k Mikulášskemu modelu. 

Okrem toho si môžete od autora FDS model stiahnuť ďalších šesť modelov Ford Sierra, prvé dva sú vo verzii kombi, tretia je vo verzii RS, ďalšie tri nájdete v kategórii Rallye, ide o verzie Ford Sierra XR4i vo farbách teamu Industrial Control Service, ktorý sa zúčastnil okruhových pretekov, ďalšia je vo verzii RS vo farbách teamu Texaco, tak ako sa zúčastnil rally 1000 jazier vo Fínsku. Poslednou rally verziou je model Fordu Sierra RS vo farbách teamu Texaco v okruhovej verzii. 

Od autora LBS systém pokračujeme vo zverejňovaní modelov, tento týždeň sa postupne objavia modely: Tatra 816 8x8 G3 vo verzii ťažkého ťahača, Avia D 100, Saviem 21 Furgon max, Škoda Fabia Limousine, Škoda Fabia WRC, Tatra 163 8x8 prototyp a nakoniec to bude set rôznych zahraničných automobilov.

Aj v mesiaci apríl pracujú autori modelov na ďalších pekných modeloch, určite sa máte na čo tešiť od autora Bucobox, ktorý pre Vás chystá veľmi pekný model nákladného auta. Autor FDS model sa chce v mesiaci apríl sústrediť na modely vozidiel Hasičskej techniky tak, aby sa mohli zverejniť v mesiaci máj na sviatok sv. Floriána, patróna hasičov.