• webtitulkabucobox1.jpeg
  • webtitulkafds3.jpeg
  • webtitulkafds1.jpeg
  • webtitulkabucobox2.jpg
  • webtitulkafds2.jpg
obrazok-k-novinkam-1.png

Prinášame Vám niekoľko informácií o novinkách v 12. týždni.

Od autora LBS systém pokračujeme v uverejňovaní ďalších modelov, tentokrát pôjde o sedem modelov. Prvým je model Tatry 815 4x4 Puma Dakar Rally, druhým bude model Tatry 815 6x6 Dakar Rally z roku 1986, tretím bude model Tatry 815 8x8 z Dakar Rally, štvrtým bude model Tatra 163 6x6 vo fiktívnej verzii z Dakar Rally, piatym modelom je set osobných áut Škoda Fabia, šiestym modelom je set modelov Ford Focus a na konci týždňa sa objaví model Ginaf z Dakar Rally z roku 2005.

Od autora Bucobox nájdete na stránkach nový model Tatry 815-260 S13 v pôvodnom dobovom sfarbení.

Od autora PaHa veterans máme pre Vás tri absolútne nové modely a to Nissan Pathfinder vo verzii Záchrannej zdravotnej služby Zlínskeho kraja, Renault 9 v civilnej farbe a Renault 9 v Rally verzii. 

Od autora FDS model na web stránke pribudlo sedem nových modelov. Prvým je model Simca 1000 v rally verzii z pretekov Monte Carlo, druhým modelom je Simca 1000 v rally verzii, tretím modelom je sovietsky automobil IŽ 2126 Orbita, štvrým modelom je prototyp juhoslovanského terénného automobilu IMW 750, piatym modelom je Yugo Florida v policajnej verzii bývalej Juhoslávie, šiestym modelom je model auta Yugo Florida Pick up a posledným modelom je Yugo Florida Poly v sanitnej verzii.

Aj tento týždeň pokračujeme v kreslení a príprave nových modelov.

Tak neváhajte, sťahujte a lepte.